fbpx

Tibeto medicinos akademija

Mokymas tarptautinėje tradicinėje Tibeto medicinos akademijoje

Masažo, Tibeto medicinos, geomantijos, astrologijos mokymas.

Apie tarptautinę tradicinės Tibeto medicinos akademiją ir mūsų fakultetus.

TTTMA rektorius ir įkūrėjas – gydytojas Nida Čenagcang. Jis dėsto Tibeto mediciną ir kitus savo tautos gamtos mokslus keliose dešimtyse šalių. Jo metodai išsiskiria plačiu požiūriu, aiškiu pateikimu bei prieinamumu vakariečiams. Daugelis susipažinusių su juo pašvenčia savo gyvenimą kilniam išvadavimo iš ligų reikalui. Svarbiausia, kad gyd. Nidai pavyksta su įkvėpimu perduoti dvasinio požiūrio subtilumą, kuris persmelkia kiekvieną tikro gydytojo praktikos akimirką.

Kur vyksta užsiėmimai – seminarai vyksta Italijoje, Anglijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Lietuvoje, Suomijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Tibete (KLR), Australijoje, Kanadoje, JAV, daugelyje Pietryčių Azijos šalių, Buriatijoje, Rusijoje ir Ukrainoje.

Fakultetai: Tradicinės Tibeto medicinos, Astrologijos, Sa Če geomantijos, Gydymo mantromis, Tibetietiško masažo Ku Nje, Psichologijos, Profilaktikos.

Apie dėstomą dalyką – Tradicinė Tibeto medicina yra labai vertinga. Tai logiška senovės mokslinių žinių apie gydymą gamtinėmis priemonėmis sistema. TTM dalinasi į dvi kryptis: profilaktinę sistemą ir gydymą.

Įvaldyti profilaktinę dalį bei masažą Ku Nje – sėkmingai naudoti tai šeimoje, palaikyti sveikatą artimiesiems, draugams bei sau – gali kiekvienas.

Gydymas – TTM seminarų temos trukmė 4 metai. Nepaisant to, kad šios žinios dar XII a. buvo išsamiai ir aiškiai išdėstytos „Keturių medicinos tantrų“ skyriuose, įsisavinti jas be mokytojo praktiškai neįmanoma. TTTM akademijos metodikos pritaikytos klausytojams vakariečiams, mokomoji medžiaga paruošta šiuolaikiškai.

Tibeto medicinos farmakologinis sąrašas – unikalus: jame yra daugiau nei 3000 pavadinimų augalinės, mineralinės, gyvulinės bei natūralios kilmės medžiagų, kai kurie mišiniai talpina iki 100 sudedamųjų.

Tradicinėje Tibeto medicinoje išliko reti, senoviniai, paprastų, tačiau labai veiksmingų procedūrų metodai: valymas, kraujo leidimas, gydymas adatomis, masažas Ku Nje, gydymas voniomis, kompresais, prideginimais.

Tibeto medicinos mongoliškasis variantas – viena liaudiškų medicinų daugiatautėje Rusijoje. Ji paplitusi Užbaikalėje, Buriatijoje, Kalmukijoje bei kai kuriuose Tolimųjų Rytų rajonuose.

Masažas Ku Nje – tobula profilaktinė priemonė namuose, artimųjų, vaikų sveikatos palaikymui. Atliekamas be jėgos panaudojimo, jis yra saugus ir labai efektyvus.

Tarptautinės tradicinės Tibeto medicinos akademijos (TTTMA) tikslas – aukščiausios kokybės mokymo ir patirties bei tikroviškos, tikslios informacijos apie tradicinės Tibeto medicinos galimybes suteikimas.

TTTMA veiklos kryptys:

  • viešos paskaitos ir bendro pobūdžio seminarai apie tradicinę Tibeto mediciną
  • specialių tradicinės Tibeto medicinos, psichologijos ir kitų gydymo mokslų kursų organizavimas
  • mokomųjų kelionių į Tibetą organizavimas
  • kursų ir atsiskyrimo praktikų, susijusių su gerove, organizavimas
  • „Tradicinės Tibeto medicinos žurnalo“ – akademinio žurnalo, skirto tradicinei Tibeto medicinai ir su ja susijusiems dalykams, leidyba
  • mokomųjų priemonių ir medžiagų apie tradicinę Tibeto mediciną leidyba bei platinimas

Seminarų temos:

TTM – ketverių metų Tibeto medicinos kursas.

Jutok Njitik – dvasinės praktikos gydytojui

Gydymas mantromis – gydymas balso garsu

Geomantija Sa Če – tibetietiškas Feng Šui

Sapnų analizė TTM

Tibetietiška astrologija

Mityba – mokslas apie mitybą TTM

www.tibetanmedicine.lt